вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Рушник паперовий V складання Papero RV032, 150 аркушів
- Готово до відправки
- Код: 8841
49,79 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
аперовий рушник Papero RV 032 V-складання — це зручний та гігієнічний варіант для використання в офісах, громадських закладах і вдома. Виготовлений із якісної целюлози, цей рушник забезпечує високу міцність та хороше поглинання. У пачці міститься 150 аркушів, що дозволяє економно використовувати рушник при кожному витяганні. Формат V-складання забезпечує легке витягування по одному аркушу, роблячи Papero RV 032 відмінним рішенням для підтримки чистоти та комфорту у будь-якому середовищі.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Габаритні розміри упаковки | |
|---|---|
| Довжина | 250 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Основні | |
| Довжина листа | 24 см |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Перфорація | Так |
| Тип паперових рушників | Листові |
| Тип складання | V (Z-Z)-укладання |
| Колір | Білий |
| Ширина листа | 23 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість аркушів у пачці/відривів у рулоні | 150 штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 49,79 ₴/упаковка



