вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-54 контейнер блістерний пластиковий, 209*112*42 мм (кратність замовлення — 10 шт)
- Готово до відправки
- Код: 8714
13,70 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-54 виготовлений із міцного прозорого полістиролу, що забезпечує відмінний захист вмісту. Його збільшені розміри роблять його придатним для пакування об'ємних продуктів, таких як салати, гарячі страви чи випічка. Прозорість контейнера дозволяє легко переглядати вміст, що робить його зручним для демонстрації продуктів у торгових точках.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-54;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 210 x 215 x 94 мм;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів;
Мінімальна кількість для замовлення: 10 шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13,70 ₴


