вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-56 контейнер блістерний пластиковий, 250*240*120 мм (кратність замовлення — 10 шт)
- Немає в наявності
- Код: 6491
21,27 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-56 виготовлений із прозорого та міцного полістиролу, який надійно захищає продукти від пошкоджень. Його збільшені габарити дозволяють використовувати контейнер для зберігання великих порцій їжі, випічки, салатів та гарячих страв. Прозорість матеріалу надає можливість демонструвати вміст, що робить його ідеальним для магазинів та закладів громадського харчування.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-56;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 250 x 240 x 120 мм;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів;
Мінімальна кількість для замовлення: 10 шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 240 мм |
| Основні | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21,27 ₴


