вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Контейнер ПС-100 пластиковий блістерний, 135*130*77 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 262
3,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
лістерний контейнер розміром 135x130x77 мм виготовлений із полістиролу (ПС). Він призначений для пакування та зберігання різних продуктів, включаючи кулінарні вироби, дрібні предмети та закуски. Міцні стінки та надійне закриття забезпечують збереження вмісту та запобігають його проливанню.
Характеристики:
Розміри: 135*130*77 мм;
Кратність: 50 шт;
Країна виробник: Україна.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 77 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,39 ₴



