вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26

Тарілка без ПЕ паперова 14x20 см прямокутна 100 шт
- Немає в наявності
- Код: 10745
191,05 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
арілка паперова прямокутна 14x20 см без ПЕ (100 шт)
Характеристика:
Тип: паперова тарілка;
Форма: прямокутна;
Розміри: 14 x 20 см;
Кількість в упаковці: 100 штук;
Матеріал: папір (без покриття ПЕ);
Опис: паперові тарілки прямокутної форми розміром 14 х 20 см призначені для одноразового використання. Ці тарілки підходять для сервірування різних страв на фуршетах, пікніках, кафе та ресторанах. Вони є екологічним вибором, оскільки містять ПЕ покриття.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 5 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Матеріал | Папір |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їжі |
| Колір | Білий |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид одноразового посуду | Тарілка дрібна |
| Кількість у пакунку | 100 штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,05 ₴

