вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Рушник в рулоні паперовий целюлозний Mildi, 175 відривів
- Готово до відправки
- Код: 10541
77,49 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Паперові рушники в рулоні Midi Soft Secret — це практичне та зручне рішення для щоденного використання. Двошарові целюлозні рушники забезпечують високу поглинальну здатність, що робить їх ідеальними для прибирання та витираня різних поверхонь.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Кожен рулон містить 40 метрів паперу, що складається з 175 відривів, що дозволяє зручно відривати необхідну кількість рушників. Рушники мають м'яку текстуру, що забезпечує комфорт при використанні, а також підходять для використання в домашніх умовах, на кухні або в офісі. Паперові рушники Midi Soft Secret — це надійний вибір для забезпечення чистоти та гігієни у будь-якій ситуації.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Кожен рулон містить 40 метрів паперу, що складається з 175 відривів, що дозволяє зручно відривати необхідну кількість рушників. Рушники мають м'яку текстуру, що забезпечує комфорт при використанні, а також підходять для використання в домашніх умовах, на кухні або в офісі. Паперові рушники Midi Soft Secret — це надійний вибір для забезпечення чистоти та гігієни у будь-якій ситуації.
Характеристики
| Габаритні розміри упаковки | |
|---|---|
| Висота | 225 мм |
| Основні | |
| Діаметр гільзи | 45 мм |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Матеріал основи | Целюлоза |
| Зовнішній діаметр рулону | 160 мм |
| Перфорація | Так |
| Тип паперових рушників | Рулонні на гільзі |
| Тиснення | Так |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у пакунку | 1 штука |
| Кількість аркушів у пачці/відривів у рулоні | 175 штука |
| Кількість метрів у рулоні | 40.000 метр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 77,49 ₴



