вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Опис товару
Універсальна сумка на блискавці із міцними ручками, які прошиті для підвищення зносостійкості. Сумка відмінно підійде для повсякденних покупок та подорожей.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 650 мм;
Висота: 500 мм;
Глибина: 300 мм;
Довжина ручок: 150 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 650 мм;
Висота: 500 мм;
Глибина: 300 мм;
Довжина ручок: 150 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Довжина ручок | 150 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 650 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Складна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145,25 ₴




