вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-25 контейнер пластиковий блістерний, 155*151*79 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 10410
3,86 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-25 виготовлений із прозорого та міцного полістиролу, що забезпечує надійний захист вмісту. Його об'єм та форма ідеально підходять для упаковки різноманітних страв, включаючи гарячі та холодні закуски, салати та десерти. Прозорий матеріал дозволяє бачити вміст, що є особливо зручним у сфері громадського харчування.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-25;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 155 х 151 х 79 мм;
Мінімальна кількість для замовлення: 50 шт;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 79 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,86 ₴


