вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-20D контейнер блістерний пластиковий, 131*131*78 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 10408
2,52 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-20D виконаний із міцного та прозорого полістиролу, забезпечуючи надійний захист вмісту. Його квадратна форма та збільшені розміри роблять його ідеальним для пакування салатів, гарячих страв, закусок та десертів. Прозорий матеріал дозволяє легко контролювати вміст, що є особливо зручним у сфері громадського харчування.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-20D;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 131 х 131 х 78 мм;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів;
Кратність: 50 шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 131 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 131 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2,52 ₴



