вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Опис товару
Універсальна сумка на блискавці із міцними ручками, які прошиті для підвищення зносостійкості. Сумка відмінно підійде для повсякденних покупок та подорожей.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 450 мм;
Висота: 400 мм;
Глибина: 200 мм;
Довжина ручок: 160 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 450 мм;
Висота: 400 мм;
Глибина: 200 мм;
Довжина ручок: 160 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Довжина ручок | 160 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 450 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Складна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 104,63 ₴


