вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Опис товару
Універсальна сумка на блискавці із міцними ручками, які прошиті для підвищення зносостійкості. Сумка відмінно підійде для повсякденних покупок та подорожей.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 500 мм;
Висота: 450 мм;
Глибина: 250 мм;
Довжина ручок: 170 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 500 мм;
Висота: 450 мм;
Глибина: 250 мм;
Довжина ручок: 170 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 250 мм |
| Довжина ручок | 170 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 500 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Складна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 114,86 ₴




