вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Опис товару
Універсальна сумка на блискавці із міцними ручками, які прошиті для підвищення зносостійкості. Сумка відмінно підійде для повсякденних покупок та подорожей.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 400 мм;
Висота: 335 мм;
Глибина: 210 мм;
Довжина ручок: 190 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Ширина: 400 мм;
Висота: 335 мм;
Глибина: 210 мм;
Довжина ручок: 190 мм;
Колір: мікс;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 335 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Довжина ручок | 190 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Стан | Новий |
| Тип | Господарська сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Додаткові характеристики сумок-візків | |
| Складна конструкція | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 99,40 ₴



