вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Контейнер з харчової алюмінієвої фольги 900 мл R14L (кратність замовлення — 100 шт)
- Немає в наявності
- Код: 10120
5,80 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Контейнери з фольги - вирішення багатьох завдань і дуже затребуваними.
В основному вони застосовуються для запікання порційних страв, транспортування та зберігання.
Такі контейнери доступні, практичні та функціональні.
Для зручного застосування додатково до контейнерів можна придбати кришки відповідного розміру.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Верхній зовнішній розмір: 120*220 мм;
Верхній розмір: 100*200 мм;
Розмір дна: 183*78 мм;
Висота: 55 мм;
Об'єм: 900 мл;
Матеріал: алюмінієва фольга;
Мінімальна кількість для замовлення: 100 шт;
Країна виробник: Італія .
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
В основному вони застосовуються для запікання порційних страв, транспортування та зберігання.
Такі контейнери доступні, практичні та функціональні.
Для зручного застосування додатково до контейнерів можна придбати кришки відповідного розміру.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Верхній зовнішній розмір: 120*220 мм;
Верхній розмір: 100*200 мм;
Розмір дна: 183*78 мм;
Висота: 55 мм;
Об'єм: 900 мл;
Матеріал: алюмінієва фольга;
Мінімальна кількість для замовлення: 100 шт;
Країна виробник: Італія .
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Вид одноразового посуду | Набір посуду |
| Призначення | Для холодних і гарячих напоїв/їди |
| Підходить для алкогольних напоїв | Да |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у пакунку | 100 штука |
| Об'єм | 900.000 мл |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,80 ₴






