вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Пакет САШЕ паперовий бурий Д210*В360*Ш60 (кратність замовлення — 200 шт)
- Немає в наявності
- Код: 9648
1,65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Виготовлені з високоякісного та міцного крафт-паперу. Екологічно чисті та безпечні. Ідеально підходить для торгових наметів, місць для їжі на винос, кафе, гастрономів або пекарень, цей паперовий куточок зробить процес упаковки їжі на винос простим та зручним.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Розмір: 360*210*60 мм;
Матеріал: крафт-папір;
Тип: пакет "саше" з плоским дном;
Щільність паперу: 35 – 45 г/кв.м;
Мінімальна кількість для замовлення: 200 шт;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Розмір: 360*210*60 мм;
Матеріал: крафт-папір;
Тип: пакет "саше" з плоским дном;
Щільність паперу: 35 – 45 г/кв.м;
Мінімальна кількість для замовлення: 200 шт;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Бічна складка | 60 мм |
| Довжина | 360 мм |
| Матеріал | Крафт бурий |
| Призначення | Для продуктів |
| Ручки | Немає |
| Упаковка | Паперовий пакет |
| Ширина | 210 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність паперу | 35.000 г/м2. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1,65 ₴



