вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Контейнер ПС-11 пластиковий, 155*150*80 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 9529
4,82 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-11 зручна пластикова тара для харчових продуктів та напівфабрикатів.
Контейнер ПС-11 ідеально підходить для використання в ресторанах, кафе, для упаковки товарів у роздрібній торгівлі, а також для зберігання та транспортування продуктів у домашніх умовах. Він надійно зберігає свіжість та захищає вміст від зовнішніх впливів.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Розміри: 155 х 150 х 80 мм;
Матеріал: пластик;
Кратність: 50шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 155 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,82 ₴



