вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-9 контейнер блістерний пластиковий, 135*130*54 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 8429
3,67 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-9, виготовлений із міцного та прозорого полістиролу, призначений для пакування та захисту продуктів. Його компактний розмір робить його ідеальним для зберігання невеликих порцій їжі, таких як салати, десерти чи закуски. Прозорий матеріал дозволяє легко побачити вміст контейнера, що є особливо зручним для використання у сфері громадського харчування та торгівлі.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-9;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 135 х 130 х 54 мм;
Мінімальна кількість для замовлення: 50 шт;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,67 ₴



