вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Контейнер ПС-120 блістерний пластиковий, 230*130*90 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 6859
5,19 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-120 – зручна пластикова тара для харчових продуктів та напівфабрикатів.
Застосовують у кулінарії, для салатів, для розфасовки кондитерських виробів.
ПС-120 повністю прозора, так що можете стежити за станом продукції всередині, не відкриваючи коробочки, є незнімна кришка, що щільно закривається, зі спеціальним замком.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Розміри: 230*130*90 мм;
Кратність: 50 шт;
Країна виробник: Україна.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Основні | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5,19 ₴



