вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Контейнер ПС-10 пластиковий блістерний, 135*130*74 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 4922
3,39 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
лістерний пластиковий контейнер ПС-10 з розмірами 135x130x74 мм. Він виконаний з полістиролу, що забезпечує міцність та надійність. Контейнер ідеально підходить для упаковки та зберігання різних продуктів, включаючи кулінарні вироби, закуски та дрібні предмети.
Характеристики:
Матеріал: пластик;
Розміри: 135*130*74 мм;
Кратність: 50 шт;
Країна виробник: Україна.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 74 мм |
| Довжина | 135 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,39 ₴



