вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

Кухонна губка «Дрібниці дому» 5 шт ЕКОНОМ
- Готово до відправки
- Код: 3806
18,48 ₴/упаковка
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Кухонні губки для посуду призначені для миття посуду, столових приладів, різних поверхонь, меблів, обладнання, побутової техніки і т.д. Зручні у використанні, практичні та багатофункціональні. Губки для посуду здатні вбирати миючий засіб, рівномірно розподіляючи його по поверхні.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Форма: прямокутна;
Розмір губки: 90*60*29 мм;
Колір: мікс;
Матеріал: пінополіуретан, абразивна фібра;
Кількість в упаковці: 5 шт;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики:
Форма: прямокутна;
Розмір губки: 90*60*29 мм;
Колір: мікс;
Матеріал: пінополіуретан, абразивна фібра;
Кількість в упаковці: 5 шт;
Країна виробник: Україна.
Примітка: зображення та кольоропередача товару на сайті може відрізнятися від фактичного зображення товару через особливості кольоропередачі монітора.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 90 мм |
| Матеріал виготовлення | Пінополіуретан |
| Основне призначення | Універсальне, Для плитки, Для посуду, Для сантехніки |
| Тип | Середньої жорсткості |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у пакунку | 5 штука |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18,48 ₴/упаковка


