вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Атма |
| Довжина | 36 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліетилен |
| Малюнки і написи | Без малюнків і написів |
| Тип | Пакет фасувальний |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість у пакунку | 200 штука |
| Товщина | 5.000 мікрометр |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37,09 ₴




