вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-8 контейнер блістерний пластиковий, 110*105*58 мм
- Готово до відправки
- Код: 10700
3,02 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-8 виготовлений із прозорого полістиролу, який забезпечує хорошу видимість вмісту та захищає продукти від зовнішніх факторів. Компактні розміри роблять його зручним для зберігання невеликих порцій їжі чи окремих товарів. Легкий та міцний матеріал дозволяє використовувати контейнер для транспортування продуктів, не побоюючись за їхню цілісність.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-8;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 110 х 105 х 58 мм;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів;
Мінімальна кількість для замовлення: 50 шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 105 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Квадратна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3,02 ₴


