вулиця Дишинського, 26б, Кривий Ріг, Дніпропетровська область, 50000, Кривий Ріг, Україна
+380 (68) 834-61-73
+380 (95) 076-32-26
вверхвниз

ПС-35 контейнер пластиковий блістерний, 227*127*85 мм (кратність замовлення — 50 шт)
- Готово до відправки
- Код: 10409
4,84 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
+380 (68) 834-61-73
Київстар
- +380 (95) 076-32-26Vodafone
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис товару
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
онтейнер ПС-35 виготовлений із міцного прозорого полістиролу та призначений для пакування об'ємних порцій продуктів. Його збільшені розміри роблять його ідеальним для пакування різних страв, таких як гарячі закуски, салати та випічка. Прозорий матеріал контейнера дозволяє легко бачити його вміст, що є зручним для демонстрації продуктів у магазинах та закладах громадського харчування.
Характеристика:
Тип: блістерний контейнер;
Модель: ПС-35;
Матеріал: пластик (ПС – полістирол);
Розміри: 227 x 127 x 85 мм;
Призначення: для пакування та зберігання продуктів;
Кратність: 50 шт.
Ще більше товарів та вигідних пропозицій на сайті — optservice.in.ua
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 85 мм |
| Довжина | 227 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 127 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Застосування | Універсальна |
| Тип | Контейнер/судець |
| Форма | Прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4,84 ₴


